Related Articles

8 Comments

 1. 1

  via

  تشکر می‌کنم و باز هم تشکر می‌کنم از اینکه وقت می‌گذارید و ما را در سفر خود و لذت‌های معنوی خود شریک می‌کنید. جزاکم الله خیرا.

  Reply
 2. 2

  باقر

  ایده بسیار زیبایی بوده که انجام داده اید. هرجا که می روید دل ما را هم با خودتان می برید. راستی می تونید جواب حاج آقا به اون شخص مصری رو بذارین؟

  Reply
  1. 2.1

   admin

   سلام. ان‌شاءالله در سفرنامه مفصل؛ اگر توفیقی باشد.

   Reply
 3. 3

  آل محمد

  میان مردم است و او را نمی‌شناسند و او را نمی‌شناسیم…حسرت حسرت باز هم حسرت

  Reply
 4. 4

  دوستدار

  من در تصحیح ایدهء آقای آل محمد طبق فرمایش سرور مکرم حفظه الله عرض میکنم غبطه و غبطه و باز هم غبطه چرا که قابلیت و شایستگی توفیقات غبطه خوردن دارد اما احساس میکنم با این لطف بزرگ معتقد عزیز و گرامی همه ما به نوعی همراه ایشانیم و دعایمان برای محفوظ بودن وجوداتشان از هر گونه بلیتی ما را بس ،که دوستشان میداریم و این دوست داشتن آرامش دل ماست.

  Reply
 5. 5

  آل محمد

  باسلام جناب دوستدار همراه بودن و دوست داشتن یک مطلب است اما شناخت مطلبی دیگر.این عدم شناخت است که باعث حسرت مامیشودالبته به شرطی که کانهم خشب مسنده نباشیم واگه همین دوستی وهمراهیمونم به اصطلاح لنگ نزنه

  Reply
 6. 6

  reza

  ba salam va kasteh nabashid khedmate shoma va ostade moazam mamnonam az zahamate shoma eltemase 2a

  Reply
 7. 7

  احسا

  بامطالعه این سفرنامه ودیدن این عکس های زیبا که درحال حاضر همه رایکجادارم مطالعه ومشاهده میکنم بجز التماس دعاهای مکرروگریه از توفیق نداشتنم برای زیارت این اماکن شریفه باوجوداشتیاق زیادوحسرت نشناختن استاد وقدردانی نکردنم از زحمات بزرگان وایشان چه کنم چه بگویم؟این نوشته ها رامیگذارم که بخصوص یاد ما ارزومندان باشیدچنانکه هستیدوما ازدعای خیر خودفراموش نکنید.(خداوندبه موسی نبی فرمود بازبانی دعاکن که باان گناه نکردی تادعایت مستجاب شود موسی عرض کردچگونه؟خداوندفرمودبه دیگران بگوتابرایت دعاکنند چون توبازبان انهاگناه نکردی.)التماس دعا

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright aghayed.net 2015

Powered by keepvid themefull earn money