Related Articles

9 Comments

 1. 1

  antisitism

  حضرت علی علیه السلام:روزه از خوردن و آشامیدن نیست بلکه روزه، خودداری از تمامی چیزهایی است که خداوند سبحان آنها را بد می داند.
  حولول ماه مبارک رمضان بر شما و سرورعزیزمان و تمام شیعیان مبارک باد.
  ما را هم در این شب های عزیز از دعای خود محروم نفرمایید.

  Reply
 2. 2

  مستبصر

  سلام علیکم این مصراع از شعر تصدیق تحقیقات شما را دارد: میشود مکتب من جهانی (نوای غمین در وفات شیخ مرحوم اعلی الله مقامه) انشاءالله زنده باشیم و پیشرفت روز افزون مکتب را شاهد.

  Reply
 3. 3

  ر_ف

  بسیار جالب بود جزاکم الله خیرا.

  Reply
 4. 4

  صادق

  سلام زیارتتان قبول و جداً سعیتان مشکور باد. شوق دیدار یک هموطن از اقلیم هشتم در این جهان سرتاپا غربت تفکر و تکلم پست مدرن وصف نشدنی است اما به خوبی از یادداشت شما حس میشد.اینگونه تلاش های مکتبی ستودنی است و البته جز این هم انتظار نیست. پایدار و موفق باشید

  Reply
  1. 4.1

   admin

   سلام علیکم. آری، وصف نشدنی است… .

   Reply
 5. 5

  أبو مهدی

  سلام علیکم برادر عزیز
  زیاراتتان قبول درگاه الهی…
  مطلب زیبایتان را مطالعه کردم…
  بسیار خوشحال شدم
  اگر مقدورتان بود بیشتر بنویسید تا بیشتر استفاده کنیم
  یا صاحب الزمان أدرکنا
  یا علی مدد

  Reply
 6. 6

  دوستدار

  سلام
  تقبل الله زياراتكم
  در اين ماه شريف ما را هم در هنگام دعا ياد فرماييد.
  ديدن كوچكترين اثر از مكتب عظيم شيخ اوحد اعلي الله مقامه و حتي شنيدن خبري از آن قلب هر دوستداري را به تپش واميدارد و نگاهش را بخود جلب ميكند چه جاي آنكه اهل علم و تعليم و تعلم باشد و اين نيست مگر نشاني از مظلوميت سيد الشهدا صلوات الله عليه كه در آينه اين مكتب نمايان شده و مظلوميت لباس اين مكتب عظيم شده است (ان للحسين محبه مكنونه قي قلوب المؤمنين )چنانكه در طول زمان جز با اين حالت ديده نشده است اگرچه در شكوفاترين زمانش باشد كه هم اكنون است.شايد خيليها بگويند كه هميشه اين مكتب در شكوفايي بوده و در تلالؤ كه حقيقتا چنين بوده كه اين از خواص منير است اما با نگرشي در اوضاع زمان و تاريخ ميبينيم كه چه مظلومانه منوّر بوده است چه در زمان خود شيخ بزرگوار و چه در زمان سيد بزرگوار و چه در دوره آقاي بزرگوار كرماني و چه در دوره چهل ساله مولاي شريف طباطبايي اعلي الله مقامهم. و شايد باز بعضيها به دوران پس از مولاي بزرگوار در كرمان نگاهي داشته باشند كه بايد با شرمندگي حقيقت را اظهار كرد و گفت كه نه، آن دوران سرابي بود كه خودش را آب مينماياند. من نميدانم كه خاطر چه كس اينقدر عزيز بود كه خداوند اين مكتب نوراني را پس از طي دوراني طلماني بر دوستدارانش از پس ابرهاي تيره جهل و كبر نمايان و درخشان نمود كه هر كه بود و هرآنانيكه بودند خدايشان رحمت كناد در حيات و ممات كه اين فضل عظيم را به روسياهي مثل من هم عطا فرمود كه دوستدار نور شيخ اعلي الله مقامه باشم.دوستتان ميدارم.

  Reply
  1. 6.1

   admin

   سلام علیکم. دعا فرمایید باز هم نصیب شود. دعاگو هستم.

   Reply
 7. 7

  محمد علی

  باسمه تعالی
  باعرض سلام .ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات دوستداران محمد و آل محمد
  چون عشق بود دگر غمی نیست -تا منزل معبود،دگر فاصله ای نیست-کردم گذران عمر وآخر طی شد- بادوستی اهل محبت گله ای نیست.آری با شما خوبان و مصاحبت با شما عزیزان گرانقدر،لحظات روحانی و معنوی را ثمر دارد و توفیق اینحقیر را از خداوند متعال شاکرم که اینحقیر را منت نهاد و با شما خوبان همسفر ساخت و امیدوارم مرا نیز دعاگو باشید تا توفیقات بیشتری نصیبم گردد .دوستتان دارم .استدعا دارم مرا فراموش نفرمایید.

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright aghayed.net 2015

Powered by keepvid themefull earn money