Related Articles

11 Comments

 1. 1

  عباس باقری

  سلام زیارتهای شما قبول باشد
  به به عجب عکس زیبایی از استاد معظم حفظة الله گذاشته اید
  خدا خیرتان دهد
  جزاکمه الله خیراء
  التماس دعا

  Reply
 2. 2

  علی

  زیارت شما قبول التماس دعا

  Reply
 3. 3

  دوستدار

  سلام
  فدايش شوم.ايكاش ميشد گريه را نوشت.خداوند امام زمان عجل الله فرجه الشريف و سرور مكرم را و شما عزيز كرامي و همراهان را از جميع بليات محفوظ بدارد و طول عمر با عافيت روزي فرمايد و مرا هم در دوستداري شما ثابت قدم بدارد. من بيشتر اوقات براي والدين سرور مكرم ازخداوند رحمت و مغفرت ميطلبم كه چقدر به ما و به همه لطف كردند اين دو بزرگوار كه رحمت حق همراهشان باد.

  Reply
 4. 4

  جانم غمين

  باسلام و قبولي طاعات شما
  خيلي خيلي از نوشته ها و عكسهايي كه گذاشتيد تحت تاثير قرار گرفتم خيلي التماس دعا دارم اجرتون با حضرت زهراس
  خداحفظ كند استادعزيزمان را جان خودم و خانواده ام به فداي ايشان”ما هر چه داريم از ايشان است انشاءالله ايشان از ما راضي باشند التماس دعا
  دوستم با دوستانتان دشمنم بادشمنانتان

  Reply
 5. 5

  دوستدار

  سلام به مناسبت عید سعید قربان عرض تبریک دارم خدمت امام زمان عجل الله فرجه الشریف و شیعیان منتجبین حضرت و سرور مکرم حفظه الله تعالی و شمای خوب و همه همراهان.
  فرصت کردم و دوباره از نو نوشته های جدیدتان را بازخوانی کردم. دعا بفرمایید خداوند درباره حقوق سرور مکرم و سپاس وجود ایشان برای ذره ذرهء فرمایشاتشان و اصلا ثانیه های عمرشان در بین ما از ما بازخواست نفرماید.
  تا کسی اجبارا حکمت صدرایی را نخواند و براهین خدا شناسیش را نداند نمیتواند فکر کند که فرمایشات بزرگان دین اعلی الله مقامهم و سرور مکرم حفظه الله تعالی چه نعمت بزرگیست و البته باز هم نخواهد دانست و همین نادانیست که این ناسپاسی را بدنبال دارد.بتمام وجود شرمنده ام ولی نمیتوانم دوستتان نداشته باشم.دوستتان میدارم.

  Reply
 6. 6

  علیرضا حامی زاده

  سلام با ارزوی قبولی طاعات و عبادات.عید سعید قربان بر در گاه ولی عصر و بعد خدمت شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم.التماس دعا روسیاه

  Reply
 7. 7

  سید محمد حسین آل محمد

  باعرض سلام خدمت استاد معظم و سرور مکرم حفظه الله و حضرت عالی وسایر همراهان .
  ضمن عرض تبریک عید سعید قربان انشاءالله حجتان مبرور وسعیتان مشکور وعبادات همگی مقبول باد . اگر در فرستادن پیام قصوری شده است از باب ندانستن چگونه کار کردن با کامپیوتر واینترنت می باشد، والا وظیفه بود که زودتر از اینها ملتمس دعا می شدم . کار بسیار جالبی انجام داده اید وهمه ما را قرین منت خود قرار داده اید .

  Reply
 8. 8

  آل محمد

  سلام حجکم مقبول و سعیکم مشکور عید قربان رابه شما و سرور معظم(اطال الله بقائه)تبریک عرض میکنم

  Reply
 9. 9

  khorshid

  salam aemaletan gabol bashd khdmt aga salm bersanid aks fog ziad jalb gerefte nshode

  Reply
 10. 10

  دوستدار

  سلام به سرور مکرم حفظه الله تعالی و به شما و همراهان گرامی
  من به این عکس بارها نگاه کردم و هر بار بیشتر دیدم آنچه را که دیده بودم، که در واقع حالت آقا نشان از خضوع و خشوع حقیقی در عرفات است که من باوجود اینکه خودم درکی از آن ندارم (“بخاطر کوه معاصی ناآگاهانه عادت شده”)، اما هر بار دلم فشرده شد و این حالت شکست را هیچ ندیده بودم و نمی شناختم. ثبت این حالت قطعا کار سختی بوده اما وقتی امری میتواند در هدایت و نجات دیگران موءثر باشد باید ثبت شود و در دید همه قرار گیرد تا شاید تکانی در آن کوه عظیمی که اشاره کردم بدهد و بنابراین من اینطور نتیجه میگیرم که زاویه ثبت لحظه هم در اختیار عکاس محترم نبوده و حتما این بهترین زاویه و لحظه بوده برای بیشترین تأثیر.نمیدانم اما دوستتان دارم.

  Reply
 11. 11

  احسا

  خداوندا میدانم که چیزی به درگاه تو بهتر ازخضوع وخشوع واظهار بندگی نیست وشعاعی از خضوع وخشوع اولیاتو را درچهره روحانی وملکوتی استادم مشاهده میکنم خداوندا وجود ایشان رابرای ما حفظ بفرما ودعاهای ایشان را درحق همه دوستانشان مستجاب فرما.التماس دعا

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright aghayed.net 2015

Powered by keepvid themefull earn money